Bilimsel Çalışmalarımızla İlgili Güncellemeler

"Smart Beauty" 2014 yılında Soroush Valinia tarafından kuruldu. Smart Beauty'de, estetik işlem gerçekleştirmenin daha iyi ve daha doğru bir yolu olduğuna inanıyoruz. Bu bizim tutkumuzdur ve görevimiz güzellik merkezlerinin bunu başarmasını sağlamaktır.

Müşterilerimizin estetik ihtiyaçlarını karşılamak için son derece kişiselleştirilmiş/özelleştirilmiş sonuçları başarıyla tasarlayan ve sunabilen son derece iyi eğitimli mühendisler, yetenekli tasarımcılar, veri analistleri ve deneyimli estetik cerrahlardan oluşan 60 kişilik bir ekibiz.

Liderlerimiz İle Tanışın

Comments

Soroush Valinia

Kurucu ve CEO

-----

Makine Mühendisliği alanında lisans derecesine sahiptir ve Tahran Üniversitesi'nde CAD/CAM dersleri vermiş ve uçak ve lokomotif bakım süreçlerini simüle etme alanında çeşitli projeler gerçekleştirmiştir. Daha sonra tıp ve estetik sektörüne yöneldi ve yıllar süren araştırmalardan sonra bu alanda çeşitli icatlara patent almayı başardı.

Comments

Mahdi Porkerman

Ar-Ge Müdürü

-----

Organizasyonel başarının verimliliğini ve etkinliğini hızlandıran yenilikçi programlar geliştirmek tutkulu ve deneyimli yazılım mühendisi. Güvenilir ve kullanıcı dostu sistemler oluşturmak için teknoloji ve kod yazma konusunda bilgilidir.

heading

Gelecek Projelerimiz

Smart Beauty'nin araştırma ve geliştirme ekibi, 3D tarama teknolojisinin kullanımı ve diğer estetik işlemlerde rehberler ve modeller tasarlama konusundaki araştırmalarına devam ediyor.

Daha Fazlasını Öğren