Güzellik gelişmeye devam ediyor

Smart Beauty teknolojisi ve patent kullanımı, güzellik salonları ve klinikleri gibi ilgili işletmelere birçok fayda sağlayabilir.

Estetik işlemlere talep arttığından, son yıllarda birçok Güzellik Merkezi açıldı. Buna göre, güzellik merkezlerinin rekabet avantajları yaratmak için en son teknolojiyi kullanması ve hizmetlerini güncellemesi gerekiyor.

Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) istatistiklerine göre, dünya çapında estetik işlemlerin sayısı her geçen yıl artar ve bu tür işlemlere olan talep yükselir. 2018 yılında, dünya çapında estetik cerrahi işlemlerinin sayısı 10.607.227 ve cerrahi olmayan işlemlerin sayısı 12.659.147 olarak tahmin ediliyor.

Adaylar güzellik işlemlerini gerçekleştirmek için yeni ve güvenli yollar arıyor ve hatta, birçoğu estetik tedaviler için daha fazla olanaklara sahip diğer ülkelere seyahat ediyor. Küresel sağlık turizmi pazarının 2017 yılında 53,768 milyon dolar değerinde olduğu ve 2025 yılında 143,461 milyona ulaşacağı tahmin ediliyor, bu rakamların %60'ı estetik işlemlere aittir.

başlığı

SİZE İHTİYACINIZ OLAN TÜM ALET VE DESTEĞİ SUNACAĞIZ

Aldığınız her karardan emin olmanızı istiyoruz. Teknolojimizi kullandığınızda size sunulan bazı hizmetleri görebilirsiniz.

Kapsamlı Eğitim

Sürekli Destek

Cihaz Bakımı

heading

İLGİNİZİ ÇEKTİYSE

Hadi, işe başlayalım. Ancak öncelikle, sizden birkaç detay almamız gerekiyor. Aşağıda, hedeflerinizi daha iyi anlamamıza yardımcı olacak bir form bulacaksınız. 24 ila 48 saat içinde sizinle bağlantı kuracağız ve görüşmeye başlayacağız.